poniedziałek

Dzbanek filtrujący Dafi

 

Dziś zapraszam na recenzję produktu który pomaga mi polepszyć smak i jakość moich dań. Dzbanek jest nie zastąpiony w mojej kuchni, stał się moim niezbędnikiem kuchennym.  

 

Zapraszam wszystkich na stronę producenta dzbanków filtrujących Dafi >>KLIK<< 

 

 

********************************************************

 

 Dzbanki dostępne są w wielu pięknych kolorach ja wybrałam kolor malinowy. Dolna część dzbanka jest przeźroczysta o pojemność 3 litrów natomiast w środkowej części produktu znajduje się zbiorniczek do umieszczenia filtra oczyszczającego naszą wodę. Jeden filtr jest przeznaczony do oczyszczenia od 150 do 200 litrów wody.

  

Na wierzchu dzbanka znajduje się pokrywa która z przodu wyposażona jest w otwór do wylewania wody oraz otwór z czujnikiem ruchu który przy wlewaniu wody uruchamia wskaźnik umieszczony na końcu dzbanka bezpośrednio przy uchwycie dzbanka. Czytnik wskazuje nam każdy litr filtrowanej wody. Dzięki czytnikowi bez problemu możemy obserwować ilość przefiltrowanej wody a gdy ilość litrów będzie się zbliżać do 200 spokojnie możemy zaopatrzyć się w kolejny filtr.

  

Dzięki temu iż dzbanek znajduje się w mojej kuchni moje dania stały się smaczniejsze, smak zup oraz sosów uległ znacznej poprawie a napoje które spożywa moja rodzina są naprawdę zdrowe i pyszne.

 

 

*****************************************************

 

 

 

 

  O Dafi

Dla spragnionych smaku

W kuchni należy czerpać przyjemność z jedzenia i picia, dlatego marka Dafi dba o smak potraw i napojów. W trosce o smak stworzyliśmy urządzenia filtrujące i próżniowe, które w kuchni przydają się na każdym kroku.

W pojemnikach próżniowych żywność zachowuje dłuższą świeżość i nie ulega szybkiemu zepsuciu. Z kolei przefiltrowana woda jest doskonałą bazą do przygotowania smacznych dań i napojów.

Każdy produkt Dafi służy więc spełnieniu misji naszej marki, jaką jest rozsmakowanie klientów w dobrej kuchni, opartej na czystej wodzie i świeżych produktów.

 

 

 

Dostępne kolory:

 

 

Jeszcze raz zapraszam na stronę producenta

Dafi >>KLIK<<

 

  

3 komentarze:

 1. też mam ten dzbanek, identyczny, jest super. wrzucam do niego listki mięty i trzymam w lodówce

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominowałam Cię do THE LIEBSTER BLOG AWARD 2013
  Więcej informacji u mnie na blogu :))
  http://sandra2413089.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. mam i to w tym samym kolorze:D

  OdpowiedzUsuń