sobota

Akcesoria kuchenne deco24

Dziś zapraszam na recenzję, niebanalnych gadżetów kuchennych, pochodzących ze sklepu internetowego deco24.

Sklep deco24.pl prowadzi sprzedaż oryginalnych produktów wyposażenia wnętrz, produkowanych przez znane na całym świecie firmy.

 

 Stojak na pokrywkę i łyżkę Zacznę od mojego ulubionego gadżetu. Jest to niezastąpiony, myślę że, w każdej kuchni, stojak na pokrywkę i łyżkę. Zawsze miałam problem z znalezieniem miejsca na odstawieniem gorącej pokrywki, irytowała mnie sytuacja gdy, po odłożeniu na blat, zostawał mokry ślad. Dzięki stojakowi problem rozwiązał się, w jednym miejscu mogę odłożyć łyżkę oraz przykrywkę, co jest bardzo wygodne i zajmuje bardzo mało miejsca.

dostępny tu  >>>KLIK<<<


Projektant: Guy Klipshtein
kolor: malinowy

Wymiary:
16x6x7 cm
Materiał: plastik (P.P)


Podstawka pod garnek Klipy 

 

 dostępne tu >>>KLIK<<<

Produkt idealnie sprawdzają się przy każdej wielkości garnka, gdyż możemy je dowolnie ustawiać oraz formować. Bardzo dużym plusem podstawek, jest to iż zajmują bardzo mało miejsca, a co za tym idzie wszędzie się mieszczą.

Podstawki pod garnek wykonane są z giętkiego metalu, pokrytego sylikonem. Dzięki temu iż wykonany jest z giętkiego tworzywa, bez problemu możemy dowolnie je formować.Co pozwala nam swobodnie dostosować szerokość do wielkości naczynia pod które chcemy je umieścić


Projektant: Guy Klipshtein

Wymiary: 24x1,5x1 cm (2 `pałeczki` w komplecie)
Materiał: metal, silikon
Kolor:zielony

4 komentarze: