piątek

Skomponuj swoje musli - mojemusli.pl

 

Dziś zapraszam na recenzję najpyszniejszego musli jakie miałam możliwość jeść. Musli możemy skomponować na stronie sklepu mojemusli.pl >>KLIK<<

 

 

Do przetestowania otrzymałam możliwość od sklepu internetowego mojemusli.pl  skomponowania przez siebie składników do mojego musli. Możliwość ta jest świetna gdyż sami możemy zdecydować co chcemy by znalazło się w naszym musli, sami komponujemy produkty które najbardziej lubimy.

 

Ja do stworzenia mojego musli wybrałam takie składniki:

- Crunchy naturalne

- Orzechy nerkowca

- Orzechy macadamia

- Karmelowa czekolada z Belgii

- chipsy bananowe

- Ananas kandyzowany

- Żurawina

- Ananas liofilizowany

- Banany liofilizowane

*************************************************************

 

 

 

 

**************************************

 

Dużym plusem sklepu jest to iż wychodzi na przeciw swoim klientom dając możliwość komponowania przez siebie ulubionych składników.

Składniki musli są to produkty najwyższej jakości, świeże, aromatyczne i niezwykle pyszne. Musli skomponowane przez siebie smakuje najlepiej, gdyż jemy to co lubimy.

  Ogromną zaletą produktu jest wspaniałe opakowanie, duża tuba o pojemności 555 g. Tuba w momencie skomponowania mieszanki została szczelnie zamknięta zgrzewką by było jak najdłużej świeże. Po oderwaniu srebrnej zgrzewki, tubę zamykamy plastikową wtykaną zakrętką. Tuba oklejona jest etykietą z informacją z jakich składników musli zostało skomponowane, znajduje się na niej również data ważności produktu oraz data zamieszania musli. Po zużyciu produktu, opakowanie może posłużyć nam do przechowywania innych produktów w naszej kuchni.

 

POLECAM

 

***********************************************

 

 

 

Informacje od producenta:

Mojemusli.pl - Skomponuj swoje musli


Mojemusli.pl to pierwszy w Polsce portal w którym możesz skomponować musli tak jak lubisz, według własnych upodobań, a przede wszystkim masz ogromną frajdę w komponowaniu swojego śniadania Portal powstał z myślą o osobach poszukujących niekonwencjonalnych połączeń smakowych, a także ceniących sobie oryginalność i możliwość wyboru.
Na www.mojemusli.pl możesz sam nazwać swoją mieszankę – wymyśloną przez Ciebie nazwę zamieścimy na etykiecie Twojego musli. Dzięki www.mojemusli.pl możesz jeść nie tylko zdrowo, ale również smacznie!

Kontrola jakości

Od momentu pozyskania surowca aż do ekspedycji opakowanego produktu gotowego, we wszystkich fazach przetwórstwa, prowadzona jest systematyczna kontrola, co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.

Jak skomponować musli?

W bardzo prosty sposób, wystarczy wejść na stronę www.mojemusli.pl. Na początku zamówienia, jeżeli jesteś nowym Klientem, możesz się zarejestrować. System zapamięta twoje dane, by zaoszczędzić Ci czasu na każdorazowe ich wpisywanie podczas finalizacji zmówień.

Drugim krokiem, jest wybór swoich ulubionych produktów, które chcesz zjeść na śniadanie. Wybrane składniki wrzucasz do wirtualnego koszyka i finalizujesz zamówienie. Są tysiące kombinacji spośród blisko 60 dodatków musli. Jest to raj dla poszukiwaczy nowych połączeń smakowych.

W co pakujemy Twoje musli? 

Każda mieszanka zapakowana jest w ekologiczną tubę o pojemności 555g (aż 98,5% nadaje się do ponownego przetworzenia). Ale po co je wyrzucać? Wielu naszych Klientów wykorzystuje je ponownie: Panie trzymają w niej przyrządy kuchenne, makarony, a dzieci kredki.

Liofilizacja owoców

Proces liofilizacji polega na suszeniu owoców ze stanu zamrożonego. Tak więc w niskich temperaturach  nie ulegają degradacji jego najcenniejsze składniki i właściwości: witaminy, białka, składniki mineralne, zapach, smak, kolor. Dobrze zachowana struktura komórkowa pozwala na szybkie ponowne uwodnienie produktu.

Mało kalorii, wysoka dawka energii!

Mojemusli zawieraja mniej kalorii niż zwykłe płatki. Sam decydujesz co zjesz, monitorujsz poziom wartości żywieniowych przy dodawaniu składników. Spieszysz sie do biura, szkoły, na uczelnie, do siłowni masz pewność, że twój umysł i ciało jest gotowe na wyzwania.
4 komentarze:

  1. Znów mnie kusisz smakołykami. :)) Ja bym je wchłonęła pewnie od razu. ;))) Tuba też piękna. Chyba sobie zamówię. :))

    OdpowiedzUsuń
  2. ja miałam więcej słodkich składników:)

    OdpowiedzUsuń